The World’s End: Pirmie attēli un jauni aktieri

pub crawl (noun):
a round of visits to a number of bars in succession

Webster's dictionary

Pirmie attēli no jaunās Edgara Raita filmas – Cornetto triloģijas (Shaun of the Dead, Hot Fuzz) pēdējās daļas – The World's End. 20 gadus pēc neveiksmīgā pabu maratona (pub crawl), pieci draugi atgriežas savā bērnības pilsētā, lai paveiktu neiespējamo un beidzot tiktu līdz maratona gala mērķim — pabam The World's End. Tā problēma ir, ka kamēr viņi dzer un ļaujas nostaļģijai, tiek apdraudēta visas pasaules eksistēšana.! Like... OMG.

Kinocast.lv: The World's End

Kinocast.lv: The World's End

Kinocast.lv: The World's End

Kinocast.lv: The World's End

Klāt pie Saimona Pega un Nika Frost būš vēl daži pazīstami aktieri. Filmai jau pievienojās Rozamunda Paika (Die Another Day, Pride & Prejudice, Johnny English Reborn):

Kinocast.lv: The World's End

Un no Hot Fuzz atgriežas Padijs Konsidains:

Zinu, ko jūs uzreiz domāsiet: "Vai šo filmu varēs redzēt slavenajos "Kino-blogeri piedāvā" seansos?" Un atbilde ir, jā, mēs izdarīsim visu iespējamo, lai šo filmu parādītu.

 • http://kino.kults.lv Kino Kults

  Āmen!

 • http://kinoapskati.lv/ Augusts Barkovskis

  Šis ir labāks video ar Pediju Konsidainu no Hot Fuzz: http://youtu.be/LGxH8pGzrjY

  • http://kinocast.lv/ moosatov (Kinocast.lv)

   Nav labāks, bet nepārdzīvo — katrs var kļūdīties.

   • http://kinoapskati.lv/ Augusts Barkovskis

    Katram savs :)

    • http://kinocast.lv/ moosatov (Kinocast.lv)

     Tas gan. Bet manam klipam ir 15,000 skatījumu, tavam ir tikai 3,000.

     http://youtu.be/lvjpm1mJXlE

   • http://kinoapskati.lv/ Augusts Barkovskis

    Labākā epizode no Hot Fuzz (YoutTubā sadalīta divās daļās) viennozīmīgi ir un būs beigu epizode un tai ir vairāk kā 58,000 skatījumu (otrai stipri mazāk, no one cares), bet kāda tam nozīme un pietam, šī sīkumainība ir pārāk bērnišķīga :)http://www.youtube.com/watch?v=cBFrxbWTlzI 
    http://www.youtube.com/watch?v=G7LJRC7KnqQ&feature=relmfu
    Hot Fuzz rullē asfaltu!

    • http://kinocast.lv/ moosatov (Kinocast.lv)

     Tu varēsi to labāk paskaidrot, kāda ir tā svarīgā nozīme. Jo tu jau pirmais atstāji komentāru ar “labāks video ar Konsidainu” un arī tagad (arī pēc “šī sīkumainība ir pārāk bērnišķīga”) turpini likt klipus. 

     Bet ļauj man mīnēt. Tā nozīme ir: pirmkārt, parādīt, ka tu esi lielākais Hot Fuzz fans un pārzinis ever; otrkārt, parādīt, ka tev vienmēr ir taisnība.

     P.S. Tavi klipi nav izteikti par Konsidainu — zaudējums ir ieskaitīts.

    • http://kinocast.lv/ moosatov (Kinocast.lv)

     Booyah.

   • http://kinoapskati.lv/ Augusts Barkovskis

    Es te strīdu uzsākt necenšos. :) Kopsummā, visas epizodes ir labas no jebkura skatu punkta. Klipus ieliku, jo tos ir vērts skatīties atkal un atkal un būtu forši, ja tos varētu redzēt uz lielā ekrāna pirms “The World’s End” kino-blogeru seansa :)
    Ja arī esmu ”lielākais Hot Fuzz fans un pārzinis ever” (kaut gan ļoti maza ticamība pastāv), necenšos nevienam to pierādīt. Cienu Raitu, Pegu, Frostu & Co. tāpat kā Tu un viss! :)
    Varbūt dažreiz liekās, ka cenšos pierādīt, ka man vienmēr ir taisnība, bet to apzināti nedaru. Tur varbūt ir kāda vājība manā raksturā jeb kāds iespaids no pagātnes, bet ne par to runa, un šim teikumam nav vajadzība turpināties :)

    • http://kinocast.lv/ moosatov (Kinocast.lv)

     Kaut kādas neloģiskās tēzes. Skaties:

     Kopsummā, visas epizodes ir labas no jebkura skatu punkta.
     Bet no 1. komentāra jau zinam, ka dažas ainas no tava skatpunkta ir labākas pār citām.

     Klipus ieliku, jo tos ir vērts skatīties atkal un atkal un būtu forši, ja tos varētu redzēt uz lielā ekrāna pirms “The World’s End” kino-blogeru seansa :)
     Nē, klipus tu ieliki, lai parādītu, cik daudz tiem ir skatījumu. Nekas par “atkal un atkal” komentārā nav teikts.

     Ja arī esmu “lielākais Hot Fuzz fans un pārzinis ever” (kaut gan ļoti maza ticamība pastāv), necenšos nevienam to pierādīt. 
     Ja jau tu pieņem tādu iespējamību, tu to rādi savos komentāros — kā citādāk es varēju tādu minējumu izteikt? Tātad, tomēr centies pierādīt.

     Varbūt dažreiz liekās, ka cenšos pierādīt, ka man vienmēr ir taisnība, bet to apzināti nedaru.
     Ja jau tu apzināti raksti komentārus, tad tu apzināti arī centies pierādīt. Simple as that.

     Galvenais nestreso, August, būs ok.

   • http://kinoapskati.lv/ Augusts Barkovskis

    Dažs par dažu labāks, bet neviens no tiem nav slikts. 
    Vairs nerakstīšu  te visvisādus piemērus, jo tāpat Tu katrā no tiem atradīsi ko neloģisku. :)
    Strīdēties negribu, stresot stresoju – tāds es esmu.
    Hot Fuzz skalda un valda, spamu beidzu :)

    • http://kinocast.lv/ moosatov (Kinocast.lv)

     Aizmirsu atbildēt. August, tas secinājums no šīs “diskusijas” ir tāds, ka vienmēr jāparlasa savus komentārus. Pozicionēt sevi ka vislielāko fanu ir forši, ir apsveicami! Bet ir jāzin, kur tas ir atļauts darīt. Pie sevis blogā? Aiziet! Citā blogā, komentāros pie ieraksta, kas komunicē, ka to arī raksta fans? Nav laba ideja.

     • http://kinoapskati.lv/ Augusts Barkovskis

      Pilnīgi piekrītu. Šoreiz nedomāju, ka galvenais bija pārlasīt komentārus. Domāju, ka vispirms vajadzēja padomāt, vai vispār tos rakstīt, bet tagad, kad viss jau uzrakstīts, nav vērts domāt par to. Kad “The World’s End” tuvosies, savā blogā iepazīstināšu visus ar sevi, kā Hot Fuzz fanu. Tagad, kad blogoji par “The World’s End” jaunumiem, centos ielaisties diskusijā saistībā ar šo tēmu, jo kā jau zini – mani tā interesē. Sekas varbūt nebija tās labākās, bet kaut vai novērtējami ir tas, ka 13gadnieks, zinot, ka otram diskusijas biedram ir uz pusi vairāk gadu un lielāks intelekta līmenis, tāpat ielaižas ar viņu sarunā.
      Vēlreiz sorry, par mazsaturīgu “diskusiju” (no manis) un nākamreiz centīšos vairāk pakustināt savas smadzeņu rievas, pirms pieļaušu opciju diskutēt par kaut ko Tavā blogā :)

 • Ģirts Luste

  Kas ir Hot Fuzz?