Kinoblogeri ziņo #2 (23.04.14)

Apkopojums, kas notika mūsu kinoblogeru sindikatā šonedēļ un ko ir vērts gaidīt nākamnedēļ.

Kinoblogeri runā (radio)

Mani atlaida no Radio Pieci, jo (kā izrādās) viņiem nav tādas politikas kā "No Pants Friday". Who knew?! ST un Lelde tikmēr ierakstīja divus Pieci Brauc raidījumus. Raidījumu var klausīties katru piektdienu 18:00, 93.1 FM vai uz pieci.lv.

Kinoblogeri piedāvā: Sabotage (23.04.2014)

Kinoblogeri piedāvā: Sabotage

#awwshit, tas seanss, par kuru rakstīja lielākie LV online mediji un pat rādīja "Bez Tabu"! Īsumā: B-movie, Švarcs, ST prezentācija. Vairāk nav neko pat jāzina, tikai biļešu links.

Kinoblogeri piedāvā: Transcendence (29.04.2014)

Kinoblogeri piedāvā: Transcendence

Bet pēc nedēļas skatīsimies zināt-fa filmu ar Depu no Volija Fistera. Šī būs viņa debija režijā, pirms tam viņš strādājā kā DOP Nolana filmās. Pirms filmas lamuvārdīgu lekciju stāstīs Edgars Lapiņš no SkeptiCafe. Biļetes jau var pirkt.

Kinoblogeri prezentē: Noah

Kaut arī filma man ne visai patika (Darren, you disappoint me), prezentācija no mācītāja(!) Induļa Paiča bija interesanta un gudra. Noteikti iesaku noklausīties.

Kinoblogeri vs Cannes

Tagad jau ir zināmas filmas, kuras būs iespēja redzet. Un tās ir epohālas. Jauns Godars, jauns Dolans, dāņu vesterns ar Mikelsenu, "The Rover" no "Animal Kingdom" režisora un daudzas citas.

Kinoblogeri raksta

  • Redzējām jauno "The Amazing Spider-Man 2"! Un mums pat patika. Savu apkopojumu drīz nopublicēšu, tikmēr var palasīt Ģirta rakstu.
  • Līva, Uldis un Ģirts par latviešu doķeni "Teritorija. Vija Celmiņš".