Kinoblogeri ziņo #1 (10.04.14)

Tie drāzošie kinoblogeri tik daudz satura saražo, ka nevar ar visu tikt galā. Tāpēc katru nedēļu centīšos apkopot, kas notika mūsu "Hateful Eight" grupā un ko ir vērts gaidīt nākamnedēļ.

Kinoblogeri runā (web)

Otrās sezonas 4. raidījumā es un ST (Kino Kults) atkal stāstījām par sīkveliem (Ghostbusters 3, Batman vs Superman, Fast & Furious 7 utt).

Bet bija arī papildus raidījums par dižtēmu — pirātu jaunu aplikāciju Popcorn Time! Kā tā darbojās, ko tas nozīmē kinoindustrijai — par to arī var uzzināt no raidījuma.

Kinoblogeri runā (radio)

Ar ST debitējām uz Radio Pieci raidījuma Pieci Brauc. Diemžēl šoreiz bez arhīva. Bet ir instabilžuks! Raidījumu var klausīties katru piektdienu 18:00, 93.1 FM vai uz pieci.lv.

Vecāks par 60 minūtēm

Jā! Mēs esam vairākos Radio raidījumos. Katru otro svētdienu mūs ar ST var dzirdēt Radio Pieci raidījumā "Vecāks par 60 minūtēm". Šoreiz diskutējām par kino-provokācijām. Raidījumu var klausīties katru otro svētdienu 17:00, 93.1 FM vai uz pieci.lv.

Podkāsts: Par Breaking Bad

Breaking Bad

Mums nepietiek redzēt sevi Lattelecom TV un dzirdēt sevi divos radio raidījumos. Nē, mums vēl vajag ierakstīt podkāstu. 60 minūtes garu. Par "Breaking Bad".

Kinoblogeri piedāvā: Noah (15.04.2014)

Kinoblogeri piedvāvā: Noah

Jau 15. arpīlī skatīsimies jaunu šedevru no Darena Aronofski! Ar Emmu Vatsoni! Sure, Rasels tur arī būs, but who cares. Šoreiz būs episks reliģisks fantasy un īpaša lekcija no vieslektora. Vairāk par filmu var izlasīt Facebook eventā. Biļetes pirkt šeit.

Kinoblogeri vs Cannes

AMD! Kinoblogeri brauks uz Kannu kinofestivālu! Maijā es, ST, Ģirts (KinoTeikumi.lv) un Uldis (Nofilmets.lv) pametīsim Latviju, lai tusētu Francijā ar Trīru (Nymphomaniac kontakti, yo)! To be continued.

Kinoblogeri raksta