Top-10 lietas, ko gaidīt no kinofesta “Spektrs”

Pēdējo mēnesi meitenes uz ielas prasa man divas lietas:

  1. “Vai vari iedot savu numuru”?
  2. “Kas būs Kinofestā “Spektrs”?

Beidzot būs arī atbilde uz šo svarīgo jautājumu! 26033995!
Bet ja jau iesāku rakstīt visas atbildes, tad…

Top-10 lietas, kas būs kinofestā!

Kinofests "Spektrs"

1) Boobs

Paolo Sorentino visi sauc par itāļu Vūdiju Alenu. Ok, ne jau visi, bet daži. Principā, tikai es viņu tā saucu, whatever, get off my back. Bet nopietni, vecais Vūdijs mēģina tagad mums parādīt Londonu, Parīzi un Romu, bet kurš viņu iecēla par “Travel’s Guide” ekspertu? Re, Sorentino makarons vismaz ir no Itālijas, viņa filmai par Romu “La grande bellezza”/“The Great Beauty” ir lielāks uzticamības koeficinets. Un tur būs krūtis, so there you go.

tyler

2) Breds Pits

Vecais Ridlijs nevar nomierināties. Kamēr neraksta turpinājumus un prīkvelus savām kulta filmām (Dekards tomēr bija replikants, nopietni?!), taisa visādus harizmātiskus gabalus kā “The Counselor”. Breds “Bondžorno” Pits, Havjers “Katru Reizi Cita Frizūra” Bardems, Maikls “Redzējām Tavu Džonsonu Filmā Shame” Fasbenders, Kamerona “Sperma Matos” Diaza un Penelope “HOOOOOT” Krūza.

lelde

3) Blondīne par blondīnēm

Sākumā nosaukums vispār bija Kinofests “Cīsiņi”, bet Leldes dēļ nācās mainīt (“Man ir nepatīkamas atmiņas par šo”). Daiļā Lelde, kā jau daiļa dzimuma pārstāve, stāstīs par daiļo dzimumu filmās. Specifiski, par blondīnēm filmās. “Blondīne par blondīnēm”. Vai arī nestāstīs, who knows. Lelde is a human riddle, neviens nezin, kas ar viņu notiks nākamājā brīdī.

carrie

4) Kerija un Līvas prezentācija

The same old story, tu atnāc uz izlaidumu un nogalini visus. Ah, the memories. Jeb, jā, lielākās gada šausmenes un kulta filmas rīmeika “Carrie” pirmizrāde te pat, kinofestā “Spektrs”.
Un jā, mums ir vairāk kā viena meitene kinoblogeru grupā! Suck it, tehnoblogeri! Līva izstāstīs par Kinga adaptācijām. Stīvena Kinga. Nu tas, kurš nolika Kubriku par “The Shining”, tas Kings.

girts

5) Ģirts un Makkonahijs

Auditorijā būs arī slavenības. Piemēram, Ģirts Luste, kura seju var katru ceturtdienu redzēt kultūras un izklaides avīzē KDi. Katru. Fucking. Ceturtdienu. Un tagad viņš arī uz festu nāks, jo mēs rādīsim svaigāko Metju Makkonahija filmu “Dallas Buyers Club”. Just great. Bet nu ja kas, varēs paņemt autogrāfu. Starp citu, kurš būtu domājis desmit gadus atpakaļ, ka gribam redzēt filmu tikai tāpēc, ka tur ir džeks no “How to Lose a Guy in 10 Days”.

titanic

6) Gapoljeri

Whaaat! Mums būs arī grupa. Re, hints, ko viņi dziedās: NEAR. FAR. WHEREVER YOU ARE. I BELIEVE THAT THE HEART DOES GO ON. ONCE MORE YOU OPEN THE DOOR AND YOU’RE HERE IN MY HEART, AND MY HEART WILL GO ON AND ON. Kāpēc visi birojā tik savādi uz mani skatās?! CILVĒKS VAR DZIEDĀT, JA GRIB DZIEDĀT!

cabin

7) The Cabin in the Woods

Preses relīzē rakstīts “visi būs laipni aicināti draudzīgā gaisotnē vērot kādu jau redzētu, bet īpašu filmu”. Bet fuck the rules and secrecy. Filma būs “The Cabin in the Woods” un es nevaru to sagaidīt! Vēlreiz redzēt to filmu, ar kuru viss sākās! Ideāli.

st

8) Sergeja prezentācija ar slepeniem materiāliem

Hei, jūs zinājāt, ka Sergejs T šogad bija gīku konferencēs “Comic-Con” un “CinemaCon” (but no one cares about that one). Jāp, viņš tur bija ar kinoblogeru uzdevumu. Pienākt pie Marvel producenta Kevina Fīga un pateikt “Hey, does this rag smell like chloroform to you”? Un tad aizņemties visus ekskluzīvos studijas materiālus. Nu re, kinofestā tos arī rādīsim.

sm

9) Mana prezentācija, bitches

Es arī kaut ko stāstīšu. Droši vien par pornofilmu klasifikāciju. Vai arī par bruņurupuču migrāciju balstoties uz Zemes magnētisko lauku.

kinoblogeri

10) Desmitais punkts

Šis ir episkākais pasākums, kuru mēs esam organizējuši. Mēs to netaisām festivālu uz 6 no 11, lai tik vaŗētu pateikt, ka, jā, redz, organizējām kinofestu (although, it totally goes on my CV). Nē, mēs taisam uz 11 no 11. Tā, lai katrs seanss un pasākums būtu aizraujošs. Mēs ticam šim virzienam, kuru uzstadījām ar pašu pirmo “Kinoblogeri piedāvā” seansu. Virziens, kurā mēs kopā ar auditoriju būvējām kinofanu platformu. Un mēs aicinām arī jūs virzīties kopā, go for a ride, if you will. Ja atteiksieties, I’ll fucking disown you.

Protams, ka tas nav viss. Kopā sanāk 6 jaunas filmas (kuras vēl nav iznākušas vai arī vispār neiznāks Latvijā), būs kulta filmas, būs kinoeksperta Roberta Kuļenko (jūs redzējāt viņa DVD istabu?!) pilnmetrāža prezentācija (Cornetto stilā). Būs konkursi un būs pārsteigumi. Būs episki.

Pilnā programma:

Kinofests "Spektrs"

Sestdiena

Svētdiena

Abonementu biļetes var pirkt k/t kasēs jau tagad!

Abonementu cenas (k/t kasēs 01.11 – 04.11):

  • vienas dienas abonements (4 filmas) – 12 LVL
  • divu dienu abonements (8 filmas) – 22 LVL

Biļešu cenas uz atsevišķiem seansiem (k/t kasēs un internetā no 5.11):

  • pieaugušo – 4.35 LVL
  • Kino Draugs – 4.21 LVL
  • Kino Fans – 4.07 LVL
  • Kino Guru – 3.93 LVL

Pirkt biļetes