Kinocast.lv s04e24: Bond. James Bond.

Podcast #s04e24

Autori:

Laiks: 37:7

Kinocast.lv #s04e24 (MP3)

Pierakstīties uz iTunes

Podkāsta RSS fīds

Kinocast.lv s04e24: Bond. James Bond.

Kinocast.lv: iTunes pierakstīties uz Kinocast.lv iekš iTunes

Mums ir jauna rubrika! Par KStew!

Pirmizrādes:

 • Argo
 • Духless

Redzētās filmas:

 • Argo (Murelis): ★★★★¾
 • Argo (Moosatov): ★★★½
 • Skyfall (Murelis): ★★★★
 • Skyfall (Moosatov): ★★★★½
 • http://kinoapskati.lv/ Augusts Barkovskis

  Tikko noklausījos podkāstu un sapratu, ka mums ar Sergeju par 97% sakrīt viedokļi par Skyfall un vispārīgi citām Bonda filmām! Pilnībā piekrītu, ka Skyfall nevar nesaukt par kārtējo Bonda filmu (pie tam – tādas jau ir 23, imo) un arī es manīju lielu Q trūkumu iepriekšējās Bonda filmās.
  Lai gan Tu neko sliktu neteici par Adeles tēmu, vēlējos šajā komentārā pateikt, ka ņemu atpakaļ vārdus par Adeles dziesmu (ceru, ka nelasīji manas pārdomas (par Adeles tēmu), pašam kauns, bet nevaru dzēst), jo atkal Tev jāpiekrīt, ka tā tik tiešām ideāli pieskaņojas Skyfall noskaņai.
  Prieks par podkāstu, tā turpināt un ar nepacietību gaidīšu nākamo, jo jau pēc jūsu Letterboxd aktivitātes nojaušu kas gaidāms :D

  Izskaņā – http://alfa.gifs-planet.com/new/574.gif

  P.S Nedomāju, ka tas ko sliktu liecina, bet tieši pēc jūsu podkāsta noklausīšanās vēlos paaugstināt savu iedoto reitingu priekš Skyfall (9/10 –> 10/10) :)

 • http://twitter.com/medicus_she Inese Dr

  Adeles dziesma bija tiešām perfekta un vēl ideālāka un skaidrāka kļuva, pēc filmas noskatīšanās. Mana viena no mīļākajām ainām bija Silvas uznāciens. Ideāls ļaundara monologs.

  Argo, savkārt, bija filma, kas turēja saspridzinājumā visu skatīšanās laiku un uz kulminācijas momentu pat bija jāaiztur elpa it kā no tā būtu atkarīga galveno varoņu dzīvība. Filma pārsteidzoši iesūc sevī. Man patika nepārāk garie dialogi, jo ne vienmēr vajag vārdus, lai pateiktu daudz.

  P.S. Ar nepacietību gaidu 7 psihus. Izpildīju mājasdarbu un noskatījos Six shooter :)

Scott Pilgrim!