Kinocast.lv s04e11: Dark Shadows, Battle Royale

Podcast #s04e11

Autori:

Laiks: 54:58

Kinocast.lv #s04e11 (MP3)

Pierakstīties uz iTunes

Podkāsta RSS fīds

Kinocast.lv s04e11: Dark Shadows, Battle Royale

Kinocast.lv: iTunes pierakstīties uz Kinocast.lv iekš iTunes

Beidzot ar Kasparu atradam laiku, lai ierakstītu podkāstu! Protams, kā jau vienmēr tas ne visai ideāli izdevās. Podkāsta vidū Murelis izdomāja, ka viņa balss ir pārāk spēcīgā un viņam nav vajadzīgs kaut kāds mikrofons, tāpēc viņš to izslēdza — no 7. līdz 18. minūtei kvalitāte nav visai laba, bet dzirdēt var.

Šoreiz mēs ātri apspriedām filmas, kuras iznāca pēdējās divās nedēļās, un vairāk laika veltījām Kaspara ķermeņa daļu izmēriem, Prometeheus konkursam, kā arī filmām Men in Black III, Intouchables, Chernobyl Diaries, kuras iznāk šodien Forumā. Visbeidzot, parunājām par kino-blogerus seansu un filmu Dark Shadows, un atkal salīdzīnājām Hunger Games ar Battle Royal.

Augstās diskusijas: Ko jūs gaidāt no MIB3? Kas labāk patika: Hunger Games vai Battle Royal? Kā jums patika Bērtona/Depa jaunā filma?

P.S. Šo gadžetu man bija grūti izskaidrot:

 • http://www.facebook.com/liga.murr Liga Zelcane

  Sergej!!! Izbeidz publiski apspriest manu un Kaspara intīmo dzīvi! 

  • http://kinocast.lv/ Kinocast.lv

   Viņš pirmais sāka!

 • kinomMareks

  Labs podkāsts. 

  • http://kinocast.lv/ Kinocast.lv

   Paldies! Droši vien tāpēc saki, ka tevi pieminējām? :-)

   • kinomMareks

    “Tāda pat slavenība kā mēs”. Nē, nu references uz sevi vienmēr ir patīkamas :) Bet nē, tiešām forši un jautri. Un tā katru reizi, kas jau neapšaubāmi ir kvalitātes zīme. Līdz šim ne reizi vēl neesmu ņēmis MP3 formātā, bet pie nākamā izlaiduma tā būs jādara-būs ko paklausīties ceļā uz Rīgu.

Scott Pilgrim!