Kinocast.lv s03e05: The Adjustment Bureau

Podcast #

Autori:

Laiks: 0:0

Kinocast.lv # (MP3)

Pierakstīties uz iTunes

Podkāsta RSS fīds

Нет, мы никуда не пропали! Просто задержались на денёк. На этой неделе в Цитадели появились новые фильмы:
 • Hall Pass
 • Jane Eyre
 • Battle: Los Angeles
 • Rango
Зато мы посмотрели:
 • Eccentricities of a Blonde-Haired Girl
 • The Adjustment Bureau
 • Tangled
 • You Will Meet a Tall Dark Stranger
Наши яркие хамелеончики, что вы думаете по поводу концовки фильма Вуди Аллена? Какие требования вы предъявляете создателям фильма? Должен ли фильм быть независим от контекста, в котором его смотрят? Да, мы не задаём лёгких вопросов!
 • http://twitter.com/medicus_she Inese Driķe

  Paldies par pozitīvo :))

  Bez ēdiena cilvēks var izturēt 30 dienas, bez ūdens ne vairāk kā 3-5 dienas, bet bez miega cilvēks var izturēt aptuveni līdz dienām 10-11 dienas, bet jau no dienas 3 (5/7) (tas atkarīgs no cilvēka u.c. apstakļiem) cilvēks agri vai vēlu sāk halucinēt, rodas paranoidalas domas utt… bet letāls iznākums no negulešanas pienāk videji ap 28 dienām – tā, ka no negulēšanas var arī nomirt ( te var palasīt par negulēšanu, ja ir vēlme :) http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_deprivation#As_a_cause_of_death )
  Smadzenēm ir jāļauj izgulēties un atpūsties, jo daudzi metabolisma procesi, ne tikai smadzenēs, notiek tikai naktī vai arī naktī notiek intensīvak.

  Remarks ir interesants, pie tam Triumfa arkā ir kalvadoss :) bet pec kādas trešās Remerka grāmatas, ja tas lasa pēc kārtas, jau paliek nedaudz garlaicīgi, jo vairak vai mazāk sižeta pamatlīnija ir ļoti līdzīga – kāds no galvenajiem varoņiem noteikti nomirst, parasti no tuberkulozes un katram galvenajam varonim ir savs iemīļotais alkohols :)

  Man gribas redzēt jauno Džeinas Eiras variantu, paskatīties kā Mia’i Vasikovskai sanāks iejusties Džeinas ādā… tas vāretu būt interesanti.

  Ir jāpiekrīt, ka Vudija Alena You Will Meet a Tall Dark Stranger beigas bija nedaudz pakārtas gaisā, tās varētu nodefinēt kā atvērtas beigas, bet man liekas, ka tas viņam ir nedaudz raksturīgs atstāt iespēju skatītajam pašam izdomāt ar ko viss varētu beigties un/vai turpināties…

 • jeynakovalova

  Community просто офигеннейший сериал. Все актеры такие классные, я даже не знаю кто мой любимый! =) И второй сезон понравился, и первый! Большое спасибо, что подсказал.

  Не самая лучшая работа Аллена, несмотря на то, что он один из моих любимейших режиссеров. Концовка наоборот очень понравилась =) Лондон не раскрыт, мог бы и красивее показать. И актеры не английские =( Жду его французский проект.

Scott Pilgrim!